Policisté pátrají po lidech, kteří by jim mohli poskytnout potřebné informace

01.11.2018
Vlašimští policisté řeší případ krádeže, neznámý pachatel využil nepřítomnosti recepční jednoho z vlašimských hotelů. Zloděj překonal uzamčené dveře do recepce a vnikl dovnitř,následně odcizil finanční hotovost přesahující částku 50 tisíc korun.

Policisté v rámci šetření zajistili záznam z nainstalovaného kamerového systému. Ze záznamu je patrné, že se ve výše uvedenou dobu u hotelu pohybovalo několik dospělých osoby a jedno dítě. Jedná se o dva muže snědší pleti, oba ve věku 40 – 45 let, oba měli na hlavě pleš. První muž byl oblečen do tmavě modrého saka s béžovým límcem, pod kterým měl bílou košili. Na nohou měl modré riflové kalhoty a obut byl do hnědých polobotek. Druhý muž měl na sobě tmavě modré sako a tmavě modré kalhoty. Na hlavě měl nasazeny dioptrické brýle  se silnými hnědými stranicemi. Třetí z dospělých byla žena snědší pleti ve věku kolem 40 let. Dlouhé černé vlasy měla sepnuté dozadu sponou. Na kamerovém záznamu je vidět, že na sobě měla černou bundu a pod ní bílé triko. Krk měla zakrytý světle hnědým šátkem. Na nohou měla černé legíny se dvěma světlými pruhy nad kotníky. Obuta byla do bílých sportovních bot. S dospělými na místo přijelo dítě – chlapec přibližně ve věku 4 let.

Provedeným šetřením policisté zjistili, že osoby k hotelu přijely osobním vozidlem tovární značky Hyundai Accent, pravděpodobně modro zelené barvy s registrační značkou Slovenské republiky, začínající písmeny NZ…

Všechny výše popsané osoby se v okolí hotelu pohybovaly v době spáchání trestné činnosti. Svou výpovědí by tak mohly přispět k objasnění celého případu. Policisté po nich intenzivně pátrají, ale prozatím bez kladného poznatku. Nedaří se jim osoby ztotožnit, proto se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Jakékoliv informace k osobám přijmou policisté na telefonním čísle: :974871750, anebo na lince tísňového volání 158.
Převzato ODTUD

Aktuálně z Benešovska