Psát do Domácích novin může úplně každý

Ve vyrovnaném utkání nakonec slaví Čáslav

29.10.2018
Ilustrační foto
Neporažená Čáslav přijela jako favorit a od začátku utkání to potvrzovala. Hostům patřilo úvodních patnáct minut, Lvi se dostávali do tempa pomaleji, nicméně drželi s Tryskáči krok. Vyrovnané utkání nakonec rozhodli čáslavští v prodloužení ze situace, které předcházel ofsajd. Benešov však podal bojovný výkon a bod si určitě zasloužil.

Branky: 16. Sládek (Starec), 21. Zderadička (Holeš, Formánek), 27. Sládek (Starec), 49. Holeš (Formánek) - 5. Pipek Tomáš (Janata Ladislav, Šulc), 37. Bílek (Sladký), 40. Šulc (Pipek Tomáš), 44. Pipek Tomáš (Janata Ladislav), 63. Bílek (Sladký). Vyloučení: 7:6 navíc Ježek (CAS) 10 minut OT, Bílek (CAS) 10 minut OT, Kraučuk (CAS) 5 + trest do konce utkání. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4, 4:4, 4:5.

Diváci: 330
HC LEV Benešov: Štěpánek - Janáč, Korvas, Zderadička, Stejskal, Bursík, Rittig - Dušek, Formánek, Holeš - Sládek, Holánek "C", Starec "A" - Janák, Fedoročko "A", Mrva - Kohout

HC Čáslav: Svoboda Martin (Vích) - Svoboda Ludvík, Lang, Bílek, Kůrka, Šlejtr, Janata Ladislav "C", Šulc - Procházka, Pipek Martin, Kraučuk - Křišťan, Ježek, Pipek Tomáš - Borovanský, Muras "A", Vlach - Navrátil, Sladký