Vlašimským fotbalistům se představil nový trenér

06.10.2018
Dlouhé čekání na rozhodnutí kolem jména nového trenéra FC Sellier & Bellot Vlašim je u konce. Vedení klubu oznámilo složení nového realizačního týmu.
Vlašimský klub hledal nového trenéra od 15. srpna, kdy ve své funkci po dohodě s vedením klubu skončil Petr Havlíček. Od té doby vedení usilovně jednalo a hledalo nejlepší možné řešení. Jednání nakonec zdárně dopadla hráčům byl představen nový realizační tým. „Po dohodě s AC Sparta Praha a.s. došlo k vytvoření realizačního týmu FC Sellier & Bellot Vlašim a.s. v tomto složení: Erich Brabec, Miloslav Brožek a Vasil Boev,“ potvrdilo vedení klubu informace o novém složení realizačního týmu.

„Vedení klubu by touto cestou také rádo poděkovalo panu Miloslavu Brožkovi, který tým vedl jako hlavní trenér po odchodu pana Havlíčka,“ uvedlo klubové vedení ve svém prohlášení.„Přejeme novému realizačnímu týmu co nejvíce úspěchů,“ stojí v dodatku prohlášení.

Vizitka Ericha Brabce:
Erich Brabec je bývalý fotbalový obránce, který oblékal nejen reprezentační dres, ale působil například ve Slavii, Slovanu Liberec, Spartě Praha a v několika zahraničních klubech (Turecko, Švýcarsko, Rusko a Rakousko). Jako hráč získal tři tuzemské mistrovské tituly, jednou vyhrál domácí pohár a rovněž superpohár. Hráčskou kariéru ukončil v roce 2015.

Převzato ODTUD

Aktuálně z Benešovska